نمایش 1 - 10 از 11
یادداشت خسرو تمری به مناسب شعار سال 1398 :
اسلام آبادخبر: دکتر خسرو تمری به مناسب شعار سال 1398 یادداشتی تحت عنوان؛" رونق تولید در گرو فرهنگ استفاده از کالای داخلی است" منتشر کرد:
یادداشت: خسرو تمری
دکتر خسرو تمری مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب در یادداشتی نوشت: پیشرفت هر جامعه ای نیازمند نگاه هم گرایانه مدیران دولتی با سایر نهاد ها است.
یادداشت/
اسلام آباد خبر: با گشت و گذاری در بازار شهر متوجه می شویم که تن پوش زنان و مردان ما عوض شده، ویترین مغازه ها هم تغییر کرده و حتی المان هایی از جنس بیگانه در شهرمان به چشم می خورد.
یادداشت: سعید قنبری
اسلام آبادخبر: یکی از اهل قلم استان کرمانشاه به مناسبت سفر تبلیغاتی رییس جمهور به استان کرمانشاه در یادداشتی منتشر نموده؛ جناب رییس جمهور سفره مردم با آمار پر نمی شود.
یادداشت/
اسلام آبادخبر: واقعیت این است که این فقر و بیکاری طی یک شب یا چند روز و ماه به وجود نیامده و سیاست های مختلف کم توجهی دولت های متعدد بعد از دفاع مقدس و ایام بازسازی مناطق جنگ زده در آن نقش داشته است.
یادداشت: فلاحت پیشه/
فلاحت پیشه در یاداشتی نوشته؛ ماجرای فیش‌های نجومی همچنان ادامه دارد و در کنار پیگیری‌هایی که از سوی مسئولان سه‌ قوه در این زمینه صورت گرفته‌ است، انتقاداتی هم از سوی مردم و برخی مسئولان در مورد اقدامات انجام شده در این زمینه مطرح است.
یادداشت/ کیومرث ظهرابی
عضو شورای اسلامی شهر اسلام آبادغرب گفت: آیا وقت آن نرسیده است بعد از گذشت 28 سال از پایان آن همه رشادت ها و پایمردی های مردمان صبور این شهر نگاه ویژه ای به شهر اسلام آباد غرب به مناسبت روز ملی اسلام آباد انداخته شود.
یادداشت /
اسلام آبادخبر: در آینده ای نزدیک سهم اسلام آبادغرب از سفر دولت تدبیر و امید به کرمانشاه مشخص خواهد شد و گذر زمان ثابت خواهد کرد که آیا سفر دولت پر خیر و برکت بوده یا سفری بی خیر و تشریفاتی!؟
یادداشت: علی باقری
اسلام ابادخبر: سهم اسلام آباد غرب از گردشگران نوروزی به عنوان شهری با قدمت تاریخی 6 تا 7 هزار ساله و شهری که 8 سال تمام در زیر بمباران های سهمگین حکام بعثی عراق قرار گرفت اکنون چیست ؟!
اقتصاد مقاومتی؛ برگ برنده جمهوری اسلامی ایران در دوران پسابرجام
یادداشت /
اسلام آبادخبر: اقتصاد به عنوان یکی از ارکان اساسی قدرت یک نظام سیاسی در مذاکرات دوجانبه یا چندجانبه در روابط بین الملل همواره مورد تأکید دولتمردان در صفحه شطرج بازی های سیاسی است.

صفحه‌ها