اسلام آباد خبر22:59 - 1401/10/19

ترابی و موسوی پس از پایان جلسه کمیته انضباطی چه گفتند؟

ترابی و موسوی پس از پایان جلسه کمیته انضباطی صحبت کردند و درباره درگیری در جریان بازی پرسپولیس و نساجی و اتفاقات رخ داده حرف زدند.

به گزارش اسلام آباد خبر ، جلسه کمیته انضباطی برای رسیدگی به اتفاقات بازی – نساجی و درگیری بین مهدی ترابی و احمد موسوی امروز در فدراسیون فوتبال برگزار شد. طرفین درگیری با حضور در فدراسیون فوتبال توضیحات خود را درباره این جلسه ارائه دادند و در پایان جلسه پس از خروج از فدراسیون درباره اتفاقات بازی و جلسه کمیته انضباطی صحبت کردند.

 

موسوی: اتفاق بین من و ترابی کاملا فوتبالی بود

احمد موسوی بازیکن تیم فوتبال نساجی پس از برگزاری جلسه کمیته انضباطی در جمع خبرنگاران حضور پیدا کرد و اظهار داشت: جلسه خوبی بود. مسئله کاملاً فوتبالی بود و مسئولان هم برخورد فوتبالی با این موضوع دارند. هر تصمیمی که گرفته شود هم قطعاً فوتبالی خواهد بود.

وی ادامه داد: جلسه طولانی شد، چون اتفاقاتی رخ داده بود و ما از همان ابتدا سکوت کرده بودیم که این جلسه برگزار شود. نه بیانیه‌ای منتشر کردیم و نه پست و استوری گذاشتیم. منتظر برگزاری این جلسه بودیم که خوشبختانه جلسه خوبی هم برگزار شد. موضوع کاملاً فوتبالی بود. رای کاملا فوتبالی خواهد بود، چون اتفاقی که رخ داده فوتبالی بود.

 

ترابی: به کف جامعه‌مان فکر می‌کنم

مهدی ترابی بازیکن پرسپولیس بعد از حضور در جلسه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جلسه خیلی خوبی بود.ان‌شاءالله اتفاق خوبی بیفتد تا نه من و نه موسوی ضرر کنیم. 

وی در مورد اینکه چرا این جلسه اینقدر طولانی شد، گفت: جلسه دوستانه‌ای بود. مشکلی که نبود همانجا هم بعد از بازی گفتم یک اتفاق فوتبالی بود که رقم خورد و این مسائل پیش می‌آید. ضربان در بازی بالا است، متأسفانه در آن لحظه من از کوره در رفتم در آن لحظه و از مردم باید عذرخواهی کنیم زیرا مردم داشتن این بازی را نگاه می‌کردند شاید انتظار نداشتن که من اینگونه عصبی شوم. به هر حال این اتفاق رخ داد. این ا تفاق قطعاً فوتبالی بوده و ان‌شاءالله ختم به خیر می‌شود.

وی در مورد اینکه تا حالا سابقه نداشت اینقدر عصبانی شوید، گفت: به هر یکسری صحبت شد و کری خوانده شد اما من نباید عصبانی می‌شدم. صحبت‌ها بسیار دوستانه بود. آقای حسن‌زاده رئیس کمیته انضباطی به صورت خاص نگاه می‌کردند و دوست داشتن کمک کنند امیدوارم یک رأی خیلی خوب صادر شود.

ترابی در مورد اینکه دستور محرومیت موقت شما و موسوی بای بازی فردا پابرجا است یا خیر، گفت: قرار شد تصمیم‌گیری کنند و اعلام کنند.

وی در مورد اینکه این اتفاق در فضای مجازی خیلی پر سروصدا شد و آیا انتظار چنین چیزی را داشتید، عنوان کرد: شما هم قطعاً با این سؤال‌تان می‌خواهید یک جنجال جدید در فضای مجازی بیندازید. بحث با اینها کاملاً فوتبالی بود. موسوی سابقه حضور در استقلال را داشت و من هم پرسپولیسی هستم. کری رد و بدل شد و تمام شد. همانجا هم بعد از بازی این را اعلام کردم اما چون به نفع یکسری از رسانه‌ها نبود، رویش مانور نکردند و گذاشتند حرف‌های دیگری زده شود که اینها هم قطعا معلوم‌الحالند.

بازیکن پرسپولیس در مورد اینکه در این مدت فشار زیادی روی او ایجاد شده، گفت: فشار از کجا؟ فشار فضای مجازی منظورتان است؟ واقعیت این است اصلا فضای مجازی برای من مهم نیست. آن چیزی که به آن فکر می‌کنم کف جامعه‌مان است و امیدوارم اتفاقات خوبی برای‌مان بیفتد.