اسلام آباد خبر15:43 - 1401/12/04
فرمانده انتظامی شهرستان اسلام‌آبادغرب مطرح کرد:

هشدارهای پلیسی به شهروندان برای در امان ماندن از سارقان در ایام آخر سال

فرمانده انتظامی شهرستان اسلام‌آبادغرب به شهروندان برای در امان ماندن از سارقان در ایام آخر سال، هشدار و توصیه‌هایی داشت.

به گزارش اسلام آباد خبر ، سرهنگ هوشنگ مبارکی در گفتگو با خبرنگارما، با توصیه به شهروندان برای جلوگیری از سرقت اظهار داشت : با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و افزایش حضور شهروندان در مراکز خرید، بازارچه‌ها و فروشگاه‌های بهاره شهروندان به توصیه‌های پلیسی توجه ویژه داشته باشند.

فرمانده انتظامی شهرستان عنوان کرد: شهروندان خودروهای خود را حتماً در پارکینگهای درنظر گرفته شده یا محل‌های امن پارک کرده و از پارک خودرو در مکان‌های خلوت و حاشیه‌ای خودداری کنند، همچنین به هیچ عنوان مدارک، وسایل باارزش و قیمتی، ضبط و پنل را داخل خودرو قرار ندهند و خودرو را مجهز به سیستم‌های ایمنی کنند.

وی با بیان اینکه سارقان و مخصوصاً جیب‌برها از شلوغی معابر سوءاستفاده می‌کنند، متذکر شد: شهروندان حین استفاده از کارت عابربانک حتماً رمز را خودشان وارد کرده و مراقب سوءاستفاده احتمالی افراد سودجود باشند.

سرهنگ مبارکی  از شهروندان خواست ضمن مراقبت از کودکان، حین سوار شدن بر خودرو، خارج شدن از مراکز خرید و در حین تردد و استفاده از گوشی‌های تلفن‌همراه، مراقبت لازم را داشته باشند.

 

انتهای پیام/