اسلام آباد خبر15:29 - 1392/02/09
بازدید

فرماندار اسلام آباد غرب از اداره ورزش و جوانان اين شهرستان بازدید کرد

 به گزارش پایگاه خبری ، تحلیلی اسلام آباد خبر، صدر اله بابلی فرماندار شهرستان اسلام آباد غرب به همراه معاون برنامه ريزي فرمانداري از اداره ورزش و جوانان شهرستان بازدید کرد.
صدر اله بابلی هدف از این بازدید را  بررسی مسائل و مشكلات اماكن ورزشي و مشورت با دست اندر کاران ورزش شهرستان برای ارائه راهكارها و پيشنهاداتي برای ارتقاء سطح ورزش شهرستان عنوان کرد.
فرماندار اسلام آباد ضمن تاکید بر در اولویت قرار دادن رفع مشكلات اماكن ورزشي  گفت: جهت تعمير و تجهيز اماكن ورزشی شهرستان در سال 92  در كميته برنامه ريزي شهرستان اعتبارات خاص و ویژه ای را تخصیص خواهیم داد.
وی در ادامه ضمن تاکید بر مشارکت تمامی ادارات و ارگان های شهرستان جهت پیشرفت ورزش بومی شهرستان خاطر نشان کرد:  ادارات شهرستان مي بايست در ارائه خدمات و توسعه بخش ورزش شهرستان همكاري لازم را ا اداره ورزش و جوانان داشته باشند.

بابلی و هیئت همراه در ادامه از مجموعه ورزشي شهيد شهبازي بازدید کردند و از نزدیک مشکلات و نواقص این مجموعه ورزشی را مورد بررسی قرار دادند.
آسفالت محوطه مجموعه ورزشي شهيد شهبازي، رنگ آميزي سالن هاي ورزشي، احداث  زمين چمن ، اختصاص تايم مناسب ورزشي به ادارات، احياي زمين ورزشي شهيد رستگار و رفع نواقص سالنهاي ورزشي از نكاتي بود كه در اين بازديد مورد بررسي و تبادل نظر قرار گرفت.