آخرین اخبار

8. مرداد 1396 - 14:34   |   کد مطلب: 297841
اسلام آبادخبر: طرح هجرت 3 با همکاری بسیج سازندگی و آموزش و پرورش در قالب غنی ‌سازی اوقات فراغت دانش آموزان و زیباسازی مدارس این شهرستان در حال اجرا است.

به گزارش اسلام آباد خبر، این طرح فرهنگی و اجتماعی همزمان با سراسر کشور در ایام تعطیلات تابستانی با شرکت دانش آموزان بسیجی در دبیرستان ‌های دوره اول و دوم این شهرستان در حال اجرا است.

 

سرگرد اله مراد رستمی مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه اسلام آباد غرب  نیز در این رابطه اظهار کرد: طرح هجرت 3 هر سال در فصل تابستان با همکاری بسیج و نهادهای مرتبط با طرح هجرت 3 از جمله آموزش و پرورش برگزار می شود که امسال هلال احمر نیز با برگزاری دوره امدادگری برای خواهران بسیجی در این طرح مشارکت داشته است.

 

وی افزود: این طرح با هدف تربیتی و فرهنگی و در راستای حرفه ‌آموزی، غنی ‌کردن اوقات فراغت و ایجاد زمینه برای مشارکت دانش آموزان در طرح های اقتصاد مقاومتی اجرا می شود.

 

 

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه اسلام آباد غرب گفت: یکی از اهداف بسیج سازندگی پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان و مهارت آموزی به این قشر بوده که موفقیت بسیار زیادی در این زمینه را کسب نموده و نتیجه آن در دراز مدت تاثیرات بسیار مثبتی را در پی دارد.

 

وی خاطرنشان کرد: دوره امداد گری ویژه خواهران در قرارگاه خواهران (دبیرستان نرگس خاتون) با موضوع تزریقات آتل بندی ، شکستگی، دررفتگی برگزار شده و کلاس تعمیر میز و نیمکت در محل اردوگاه برادران (هنرستان فنی) اسلام آبادغرب برگزار می شود.

 

حسن رجبی مدیر آموزش وپرورش اسلام آباد غرب طرح هجرت را بعنوان یک کارگاه عمرانی - آموزشی دانست و هدف از آن را ضمن ایجاد فرصت کار آفرینی ، خودسازی وخودباوری عنوان نمود.

 

 

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران