پربیننده ها

آخرین اخبار

6. مهر 1396 - 12:09   |   کد مطلب: 298803
اسلام آبادخبر: با حضور امام جمعه شهرستان، فرمانده سپاه ناحیه اسلام و آباد غرب، جانشین سپاه ناحیه و پرسنل حوزه مقاومت بسیج سیدالشهداء(ع) از خانواده رزمنده مدافع حرم دیدار و تقدیر شد.

به گزارش اسلام آباد خبر، به مناسبت هفته دفاع مقدس صبح امروز با حضور  امام جمعه شهرستان، فرمانده سپاه ناحیه اسلام و آباد غرب، جانشین سپاه ناحیه و پرسنل حوزه مقاومت بسیج سیدالشهداء(ع) از خانواده رزمنده مدافع حرم دیدار و تقدیر شد.

 

حجت الاسلام مهری با اشاره به اینکه حضور رزمندگان حرم باعث تقویت ایمان و افزایش عزت و احترام خانواده آنها می شود افزود: هر رزمنده ای که برای دفاع از حرم اهل البیت پای در عرصه جهاد گذارد به نوعی از نفس اماره خود گذشته و این عامل باعث تقویت ایمان و اخلاص وی می شود همچنین حضور این عزیزان باعث سربلندی، عزت و اقتدار خانواده او می شود.

 

وی تصریح کرد: خداوند را شاکریم که دیدار از نزدیک شما عزیزان را به ما عنایت فرمود حقیقتا  حضور در بین شما باعث تقویت ایمان و روحیه ایثار و شجاعت می شود.

 

در ادامه جناب سرهنگ بیژن خدادادیان اشاره ای روحیه ایثار و شجاعت این عزیزان مدافع حرم کرد گفت: نباید فراموش کرد که مدافعان حرم همچون این عزیز که الان در جبهه حق در حال نبرد با دشمنان اسلام است روحیه حیدری و شجاعت حسینی دارد.انشاالله خداوند به این رزمنده عزیز طول عمر با عزت اعطاء فرماید و برای خانواده محترم آرزو موفقیت و عزت روز افزون از خداوند منان خواستارم.

 

 

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران