آخرین اخبار

21. مهر 1396 - 15:37   |   کد مطلب: 298976
گام دوم خدمات رسانی به مناطق محروم توسط دانشجویان جهادگر/
توزیع بسته های حمایتی و البسه زمستانی در روستاهای محروم بخش گواور+تصاویر
اسلام آبادخبر: گروه جهادی دانشجویی امام حسین(ع) در بین روستاهای محروم بخش گواور اقدام به توزیع بسته های حمایتی و البسه زمستانی نمود.

به گزارش اسلام آباد خبر، گروه جهادی امام حسین(ع) بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور واحد کرند غرب و دفتر بسیج دانشجویی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی شهرستان اسلام آبادغرب با همکاری مشترک در اقدامی خدا پسندانه پس از بررسی و شناسایی مناطق روستایی محروم در گام دوم خدمات رسانی به مناطق محروم برای کمک رسانی به روستاهای چشمه عیسی ، چشمه تبال از توابع بخش گواور شهرستان گیلانغرب، اقدام به توزیع  بسته های حمایتی مواد غذایی(برنج، قند، روغن، شکر، ماکارونی و..)، البسه زمستانی و لوازم التحریر نمودند.

 

 

حیدری زاده(مسئول گروه جهادی امام حسین(ع) و مسئول دفتر بسیج دانشجویی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی شهرستان اسلام آباد غرب) در این رابطه گفت: به لطف خداوند رحمان و یاری مولایمان علی(ع) توانستیم مرحله دوم طرح اعزام دانشجویان جهادگر را به مناطق محروم جهت کمک رسانی به نیازمندان و تامین نیازهای خوراک و پوشاک و لوازم التحریر ایرانی را اجرا کنیم و به لطف دعاهای خیر این مردمان دلسوز راه خود را ادامه خواهیم داد.

گفتنی ست؛ این حرکت بزرگ و خودجوش با حمایت موسسه خیریه امام رضا(ع) شهرستان اسلام آبادغرب و همکاری بی دریغ مسئولان این موسسه صورت گرفت.

 

به گزارش اسلام آباد خبر،  گروه جهادی دانشجویی امام حسین(ع) در مرحله اول خدمات رسانی به روستاهای محروم در مهر ماه سالجاری نیز در سطح چهار روستای انجیرک، شیخ جبرئیل ، تولک ، زرور در منطقه اسلام آبادغرب و دالاهو به انجام فعالیت‌های متنوع خدماتی پرداخته وهمچنین تعداد قابل توجهی البسه زمستانی در بین نیازمندان روستاهای مذکور توزیع نمودند.

 

 

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران