آخرین اخبار

4. آبان 1396 - 9:39   |   کد مطلب: 299225
اسلام آبادخبر: با حضور مسول عقیدتی سیاسی، جانشین فرماندهی و مسول امور ایثارگران نیروی انتظامی، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و شهردار بخش حمیل با خانوداه معظم شهداء و جانباز نیروی انتظامی دیدار بعمل آمد.

به گزارش اسلام آباد خبر، با حضور مسول عقیدتی سیاسی، جانشین فرماندهی و مسول امور ایثارگران نیروی انتظامی، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و شهردار بخش حمیل از خانوادهای شهیدان معظم دانش عباسی، عبدالوهاب حاتمی، علی اشرف صفری و جانباز سرافراز ماشااله کرمی دیدار بعمل آمد.

 

 

در این دیدار ریاست بنیادشهید با قرائت فاتحه به ارواح طیبه شهدا به معرفی خانوادها پرداخت و این دیدارها را قوت قلبی برای تمامی مسئولین عنوان داشت و خانوادهای شهداء را افتخار این ملت عنوان کرد.

 

 

در ادامه مسول عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی اسلام آبادغرب از خانوادهای محترم شهداء تجلیل و از خداوند منان آرزوی سلامتی و طول عمر با عزت را برای این عزیزان خواستار شد و بیان داشت: به فرموده حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) زنده نگه داشتن یاد شهداء کمتر از شهادت نیست و این دیدارها و دلجویی ها کمترین کاری است که در مقابل ایثار و فدارکاری خانواده شهدا و جانبازان می توانیم انجام دهیم.

 

در پایان این دیدارها هدایایی به رسم یادبود به خانواده های این عزیزان تقدیم گردید.

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران