آخرین اخبار

27. آبان 1396 - 17:20   |   کد مطلب: 299497
اسلام آبادخبر: در کنار سایر نیروهای امدادی و انتظامی حضور نیروهای سپاه و بسیج اسلام آبادغرب پس از بازگشت از خدمت رسانی به زلزله زدگان سرپل ذهاب موجب احساس امنیت و آرامش بیشر مردم در شهرستان گردید.

به گزارش اسلام آباد خبر،  در کنار سایر نیروهای امدادی و انتظامی، از شب گذشته حضور نیروهای سپاه و بسیج پس از بازگشت از خدمت رسانی به زلزله زدگان سرپل ذهاب موجب احساس امنیت و آرامش بیشر مردم در شهرستان گردید.

 

نیروهای سپاه شهرستان اسلام آبادغرب در اولین ساعات وقوع زلزله در یکشنبه شب 21 آبان ماه 1396 در بیمارستان اسلام آبادغرب حضور یافته و در کنار نیروهای کادر درمانی، هلال احمر و انتظامی شهرستان به امدارسانی و تامین امنیت بیمارستان پرداخته و بیش از 60 نفر از مصدومین اعزامی در شب زلزله توسط پرسنل و خودروهای سپاه به بیمارستان های کرمانشاه منتقل گردید.

 

از شب گذشته نیز نیروهای ولایی سپاه شهرستان پس از یک هفته خدمت رسانی شبانه روز در شهر زلزله زده سرپل ذهاب به شهرستان برگشته که با برنامه ریزی سرهنگ خدادادیان فرمانده ولایی و بی ادعای سپاه شهرستان و پرسنل تحت امر، ضمن ساماندهی تیم های عملیاتی و اطلاعاتی، امنیت فوق العاده ای بر سطح شهر حاکم شده و همچنین با همکاری خیرین امروز بیش از 2000 پرس غذای گرم در سپاه شهرستان تهیه و در وعده های صبحانه و ناهار در بین زلزله زدگان مسکن مهر اسلام آبادغرب توزیع گردید.

 

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران