آخرین اخبار

3. بهمن 1396 - 9:49   |   کد مطلب: 300552
اسلام آبادخبر: به مناسبت روز پرستار امام جمعه اسلام آبادغرب و جمعی از مدیران شهرستان از بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان بازدید کردند.

به گزارش اسلام آباد خبر، شامگاه روز گذشته به مناسبت روز پرستار امام جمعه اسلام آبادغرب و جمعی از مدیران شهرستان از بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان بازدید کردند.

 

حجت الاسلام مهری در این دیدار با اهدای گل به پرستاران  از زحمات ایشان قدردانی نمود و همچنین با عیادت از تعدادی از بیماران این بیمارستان از ایشان دلجویی کردند.

 

گفتنی ست؛ پرستاران بیمارستان شهرستان اسلام آبادغرب در شب زلزله 21 آبان 96 خدمات شایان توجهی به بیماران و مصدومین زلزله ارائه دادند و کلیه پرستاران شیفت استراحت بصورت خودجوش و بدون فراخوانی جهت کمک به زلزله زدگان در بیمارستان اسلام آبادغرب حضور پیدا کردند.

 

 

 

شایان ذکر است روز گذشته در همایش بزرگداشت روز پرستار به مناسبت خجسته میلاد حضرت زینب‌(س) و تقدیر از پرستاران برگزیده کشور که با حضور وزیر بهداشت‌، معاون پرستاری وزارت بهداشت و رئیس سازمان نظام پرستاری کشور برگزار شد،  از فاطمه مراد‌بیگی پرستار ایثارگر اسلام‌آباد غرب و سمیرا کرم‌زاد کارشناس بیهوشی بیمارستان این شهرستان تقدیر به عمل آمد.

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران