آخرین اخبار

1. مهر 1397 - 10:26   |   کد مطلب: 303049
اسلام آبادخبر: آئین بازگشایی مدارس با حضور مسئولین شهرستان در مدرسه شاهد امام حسین(ع) اسلام آبادغرب برگزار شد.

به گزارش اسلام آباد خبر، : آئین بازگشایی مدارس با حضور مسئولین شهرستان  در مدرسه شاهد امام حسین(ع) اسلام آبادغرب برگزار شد.

 

جمال الدین برجی مدیر آموزش و پرورش شهرستان اسلام آبادغرب با تسلیت شهادت هموطنان عزیزمان در حادثه تروریستی اهواز،  اظهار کرد: تقارن سه حادثه مهم تاریخ ساز بعنوان نماد ملیت، معنویت و فرهنگ ایران اسلامی، نشان پویایی و بالندگی ایران اسلامی است.

وی افزود: از عاشورا آموخته ایم که با جهل و خرافه گرایی مبارزه کنیم، ظلم ستیزی را نیز آموخته ایم، هرچند  یادآوری هیچ جنگی مبارک نیست اما از دفاع مقدس آموختیم که برای حفظ پرچم و وطن به یک ملت واحد بدل شویم و حادثه سوم بحث مهر ماه و بازگشایی مدارس است که اگر بخواهیم از کیان و معنویت مان دفاع کنیم باید مجهز به سلاح علم و اندیشه باشیم.

برجی با اشاره به  افزایش آمار رتبه های زیر 1000 دانش آموزان شهرستان در کنکور 97، ابراز امیدواری کرد که دانش آموزان اسلام آبادغرب با تلاش و کوشش بعنوان الگوی منطقه و کشور معرفی شوند.

 

در این مراسم به مناسبت بازگشایی مدارس و هفته دفاع مقدس زنگ سپاس و مقاومت با شعار یا حسین(ع) توسط حجت الاسلام مهری امام جمعه شهرستان به صدا درآمد و  در ادامه مسئولین از نمایشگاه عکس تمثال شهدا بازدید بعمل آوردند.

پس از این مراسم مدیر آموزش و پرورش  اسلام آبادغرب در معیت امام جمعه  و جمعی از مسئولین شهرستان با حضور در مزار شهدای اسلام آبادغرب با قرائت فاتحه به روح پر فتوح شهدا و شهید مدافع حرم شهرستان ادای احترام نمودند.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
بیانیه گام دوم انقلاب
مرصادنیوز
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران