آخرین اخبار

4. مهر 1397 - 12:02   |   کد مطلب: 303109
اسلام آبادخبر:به مناسبت هفته دفاع مقدس نمایشگاه عکس با موضوع جلوه پایدار در اسلام آبادغرب افتتاح شد.

به گزارش اسلام آباد خبر، به مناسبت هفته دفاع مقدس نمایشگاه عکس با موضوع جلوه پایدار باحضور فرماندار،  امام جمعه ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج  وجمعی از مسئولین شهرستان  افتتاح شد.

این نمایشگاه به همت بسیج هنرمندان اسلام آبادغرب با همکاری اداره فرهننگ و ارشاد شهرستان در محل مجتمع فرهنگی غدیر برپا گردیده و بازدید برای عموم آزاد است.

میلاد حسینی مسئول بسیج هنرمندان در این رابطه گفت: هدف این برنامه زنده نگه داشتن یاد شهدا  و مقاومت برای معرفی به نسل جدید انقلاب  بود که در راستای این هدف و برای بالا بردن جذابیت این نمایشگاه  100 قطعه از پوسترهای متنوع زمان جنگ استفاده شد.

همچنین در پایان این برنامه  از سه تن از کارمندان ایثارگر اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان تقدیر بعمل آمد.

دکتر تمری مدیر اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان در سخنانی با اشاره به یورش های متعدد به کشورمان در طول تاریخ و جدا شدن بخش هایی از سرزمین ایران،اظهار کرد: دفاع مقدس در طول تاریخ سه هزار ساله ایران بی سابقه بوده که با جانفشانی شهدا و رهبری امام راحل حتی یک وجب از خاک میهن اسلامی بدست دشمن نیفتاد.

گفتنی ست؛ در این مراسم به یاد شهدای حادثه تروریستی اهواز 25 شمع در سالن نمایشگاه روشن گردید که حال و هوای معنوی خاصی به این نمایشگاه بخشیده بود.

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
بیانیه گام دوم انقلاب
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران