آخرین اخبار

15. بهمن 1397 - 13:41   |   کد مطلب: 304474
در چهارمین روز از دهه مبارک فجر صورت گرفت؛
افتتاح 4طرح خدماتی ،عمرانی و بهداشتی در اسلام آبادغرب+تصاویر
اسلام آبادخبر: در چهارمین روز از دهه مبارک فجر4طرح خدماتی ،عمرانی و بهداشتی با اعتبار 16میلیارد و800 میلیون ریال با حضور جمعی از مسئولین در شهرستان اسلام آبادغرب افتتاح و به بهربرداری رسید .

به گزارش اسلام آباد خبر، در چهارمین روز از دهه مبارک فجر4طرح خدماتی ،عمرانی و بهداشتی با اعتبار 16میلیارد و800 میلیون ریال با حضور جمعی از مسئولین در شهرستان  اسلام آبادغرب افتتاح و به بهربرداری رسید .

 این طرح ها شامل افتتاح اولین کارگاه قالی بافی متمرکز استان با اشتغالزایی 27نفر ، افتتاح خانه بهداشت روستای چقاگل در زمینی به مساحت95 متر مربع و پوشش بهداشتی  4 روستا با هزار نفر جمعیت ،طرح آبخیزداری روستای شیخه و آغاز عملیات اجرایی پروژه خانه جوان در زمینی به مساحت 600متر مربع می باشد.

براساس این گزارش؛ در چهارمین روز از برنامه های ایام الله دهه فجر، در ابتدا  کارگاه قالی بافی  با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد ریال و اشتغالزایی مستقیم ۲۷ نفر با حمایت صنعت، معدن و تجارت اسلام آبادغرب افتتاح گردید.

در ادامه خانه جوان  با اعتباری بالغ بر ۱۱ میلیارد ریال و زیر بنای ۶۰۰ متر مربع در دوطبقه  شامل سینمای چند منظوره، کتابخانه و گالری عکس، نقاشی و کارهای هنری، سایت رایانه ایی، فضای آموزشی، لابراتور زبان و موسیقی، کتابخانه، اتاق جلسات و آبدارخانه توسط فرماندار شهرستان و رئیس اداره ورزش و جوانان اسلام آبادغرب کلنگ زنی شد.

در برنامه بعدی این روز خانه بهداشت و درمان روستای چقاگل با بیش از ۹۰۰ خانوارتحت پوشش و اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان در مساحت ۹۵ متر مربع و پوشش بهداشتی ۴ روستا  افتتاح گردید.

طرح بعدی در بخش آبخیزداری در روستای شیخه  با 110میلیون تومان اعتبار به بهره برداری رسید.

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران
 شهید حججی
بیانیه گام دوم انقلاب
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر