آخرین اخبار

2. اسفند 1397 - 10:20   |   کد مطلب: 304505
اسلام آبادخبر:صبح امروز 120 نفر از دانش آموزان بسیجی اسلام آبادغرب به اردوی راهیان نور مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

به گزارش اسلام آباد خبر،  آیین بدرقه کاروان اعزامی دانش آموزان به مناطق عملیاتی جنوب کشور با حضورمدیر آموزش و پرورش شهرستان اسلام آبادغرب ، فرماندهی ناحیه مقامت بسیج شهرستان، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه اسلام آبادغرب و  جمعی از  بسیجیان، فرهنگیان و خانواده دانش آموزان شهرستان  برگزار شد.

 

سرهنگ پاسدار مسلم قاسمی در مراسم بدرقه کاروان خواهران دانش آموز اعزامی به مناطق عملیاتی جنوب کشور، ضمن تشریح برنامه سه روزه این ارودی معنوی-فرهنگی اظهار داشت: هدف اصلی از اعزام دانش آموزان به مکان مقدس مناطق عملیاتی، آشنا نمودن دانش آموزان با رشادت های شهدا، رزمندگان و ایثارگران در طول دفاع مقدس است.

وی افزود: باید فرهنگ جبهه و شهادت و رزمندگان و اطوره های دفاع مقدس را به نسل جدید بشناسانیم تا در زندگی دنیوی الگو و سرمشق ما باشند.

 

مدیر آموزش و پرورش اسلام آبادغرب نیز در این مراسم با تشریح بخشی از امکانات و حمایت های کشورهای غربی و شرقی از عراق برای حمله به ایران، گفت: نباید دشمن ضعیف جلوه داده شود تا رشادت ها و جانفشانی رزمندگان در طول دفاع مقدس در مقابل این دشمن تا بن دندان مسلح کمرنگ نشود.

وی افزود: رزمندگان اسلام در طول 8 سال دفاع مقدس با نثار جان خود در برابر دشمن از میهن اسلامی دفاع کردند و اکنون نیز باید با وحدت گرایی و تلاش مضاعف پشت سر رهبری در مقابل دشمنان بایستیم.

 

گفتنی ست؛ در این دوره از اعزام  اردوی راهیان نور 120دانش آموز در قالب سه اتوبوس از مناطق عملیاتی جنوب کشور به مدت 3روز بازدید بعمل می آورند.

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران
 شهید حججی