آخرین اخبار

15. ارديبهشت 1398 - 14:39   |   کد مطلب: 304692
اسلام آبادخبر: مراسم جشن تئاتر اسلام آبادغرب و تجلیل از حامیان و عوامل اجرایی دهمین جشنواره ملی تئاتر مرصاد عصر دیروز در محل مجتمع غدیر برگزار شد.

به گزارش اسلام آباد خبر، ویژه برنامه جشن تئاتر اسلام آبادغرب و تجلیل از حامیان و عوامل دهمین جشنواره ملی تئاتر مرصاد اسلام آباد غرب در مجتمع فرهنگی هنری غدیر برگزار گردید.

این جشنواره که با حضور مظفر تیموری معاونت هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، محمدرضا درند رئیس انجمن نمایش استان و مسئولین ادارات و نهادها و اصحاب رسانه و جمعی از هنرمندان شهرستان اسلام آباد غرب همراه بود، از ادارات و نهادها، اصحاب رسانه، عوامل دبیرخانه مرصاد و تعدادی از پیشکسوتان حوزه تئاتر تقدیر و تجلیل گردید.

 

 

در این مراسم خسرو تمری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب از زحمات ادارات و نهادها و اصحاب رسانه شهرستان تقدیر و تشکر کرد و افزود : بدون کمک و مشارکت این نهادها امکان برگزاری با کیفیت و مناسب جشنواره مقدور نبود.
وی گفت : این برنامه با تلاش و کوشش تمام و کمال بچه های انجمن هنرهای نمایشی شهرستان اسلام آبادغرب برگزار شده و جا دارد از این عزیزان تقدیر و تشکر کنم.
تمری بیان داشت : جشنواره تئاتر مرصاد امروز به یک برند ملی تبدیل شده و این جشنواره جایگاه خودش را در سطح کشور پیدا کرده و یقینا در آینده شاهد رونق این جشنواره خواهیم بود.
وی به اهمیت نقش رسانه ها پرداخت و افزود : رسانه ها مهمترین نقش را در دهمین جشنواره ملی تئاتر مرصاد داشتند و با پوشش گسترده این رویداد جایگاه ویژه ای به تئاتر  دادند.

 

 

  معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه: ظرفیت احداث پردیس سینمایی در اسلام آباد غرب وجود دارد.

 

معاونت هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در مراسم جشن تئاتر اسلام آباد غرب گفت: اسلام آباد غرب از ظرفیت فرهنگی هنری بالای برای برخوردار است و این را می توان در جشنواره ملی تئاتر مرصاد مشاهده کرد.
وی گفت : برگزاری این مراسم با شکوه  یعنی آمادگی مجدد برای شروع مجدد جشنواره ملی مرصاد و این امیدوارکننده است.
تیموری عنوان کرد: پوشش رسانه ای دهمین جشنواره ملی مرصاد در سطح گسترده ملی اتفاق افتاد و خبرنگاران و خبرگزاری ها به نحو احسنت جشنواره را به خوبی پوشش دادند.
وی افزود: دهمین جشنواره ملی مرصاد یک جشنواره دلی و قلبی بود که امروز اولویت اساسی استان است.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه افزود: ظرفیت احداث پردیس سینما در اسلام آباد غرب وجود دارد و با پیگیری های مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مقدمات راه اندازی این پردیس سینمایی فراهم شده است.
وی ابراز امیدواری کرد : با مشارکت ادارات و نهادهای شهرستان اسلام آبادغرب جشنواره سال گذشته به نحو مطلوبی برگزار شد و امیدوارم با همکاری نهادهای سطح شهرستان اسلام آباد غرب یازدهمین جشنواره ملی تئاتر مرصاد به نحو با شکوهی برگزار شود.

 

برگزاری موفق جشنواره ملی تئاتر مرصاد نتیجه همکاری ادارات و نهادها و اصحاب رسانه بود

دکتر کریمی سرپرست معاونت توسعه و منابع انسانی استانداری کرمانشاه  به اهمیت کارهای فرهنگی هنری اشاره و بیان داشت : روند خوبی در حوزه فرهنگ و هنر شهرستان اتفاق افتاده و همه ادارات باید دست به دست هم بدهند و برنامه های فرهنگی را به نحو مناسبی برگزار نمایند.
وی افزود: سال گذشته جشنواره تئاتر ملی مرصاد به نحو مطلوبی برگزار شد و  در این اتفاق باید از تلاش و کوشش و بچه های نمایش تقدیر و تشکر کنم.

معاون توسعه و مدیریت استانداری استان کرمانشاه در مراسم جشن تئاتر اسلام آبادغرب افزود : در طی ۴سال خدمت در اسلام آبادغرب در جمع هنرمندان بودن بهترین خاطرات بود.

وی افزود : هنرمندان خالق روزهای خوش هستند و سال گذشته یک کار جهادی در جشنواره ملی مرصاد صورت گرفت.
وی به نقش رسانه ها اشاره و بیان داشت : امروز نقش رسانه تاثیرگذارترین کار ها در شهرستان را شکل خواهد داد. 

 

 

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران
 شهید حججی