پربیننده ها

آخرین اخبار

13. مهر 1398 - 9:57   |   کد مطلب: 305161
اسلام آبادخبر: صبحگاه مشترک نیروی های مسلح اسلام آبادغرب به مناسبت هفته ناجا در محل ستاد فرماندهی نیروی انتظامی این شهرستان با حضور یگان هایی از ارتش،سپاه و نیروی انتظامی برگزار شد.

به گزارش اسلام آباد خبر، مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح به مناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور یگان های ارتش، سپاه و نیروی انتظامی شهرستان، اعضای شورای تامین، شورای اداری شهرستان و جمعی از خانواده شهدا و ایثار گران اسلام آباد غرب در محل ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان برگزار شد.

 

سرهنگ سلیمی فرمانده انتظامی شهرستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به مدعوین خیرمقدم عرض نمود و با ارائه گزارشی از عملکرد ها و خدمات ناجا درشهرستان، اظهار کرد: با همکاری و همراهی مردم و سایر نیروهای مسلح و دیگر دستگاه های شهرستان در تأمین امنیت و آسایش عمومی جامعه، سعی بر برداشتن قدم های مثبت تری داریم.

وی افزود: با زحمات همکاران کارنامه پلیس شهرستان در سطح کشور و استان کارنامه قابل قبولی هست که پلیس شهرستان در زمینه اشراف فرماندهی در سال گذشته رتبه اول و امسال نیز تاکنون رتبه دوم و انشاءالله تا پایان سال این رتبه ارتقاء پیدا خواهد کرد که اینها حاکی از تلاش ها و زحمات مجموعه انتظامی شهرستان است و امیدواریم در ادامه راه با اتکال به خداوند متعال بتوانیم کارنامه قابل قبولی در پیشگاه خداوند و مردم شهیدپرور شهرستان داشته باشیم.

 

در ادامه امام جمعه اسلام آبادغرب با گرامیداشت شهدا و تبریک هفنه ناجا، از زحمات شبانه روزی فرماندهی و پرسنل انتظامی مقتدر شهرستان تقدیر و تشکر نمود و اظهار کرد: امروز با اقتدار، با صلابت و با اتحادی که در بین نیروهای مسلح ارتش، سپاه و انتظامی و قوای سه گانه و در راس فرماندهی معظم کل قوا می باشد، کشور عزیزمان در سطح بالایی از اقتدار، امنیت و آرامش قرار دارد و خدا را از این باب سپاسگزاریم.

 

در پایان مراسم با اهدای لوح تقدیراز منتخبین پرسنل یگان انتظامی شهرستان  تقدیر بعمل آمد، همچنین از تنی چند از خانواده معظم شهدا و ایثارگران و همیاران نمونه پلیس در شهرستان تجلیل بعمل آمد.

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
 شهید حججی
بیانیه گام دوم انقلاب
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر