پربیننده ها

آخرین اخبار

21. آذر 1398 - 15:06   |   کد مطلب: 305314
فرمانده سپاه شهرستان اسلام آبادغرب با حضور در منزل تنی چند از پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت و بازنشستگان سپاه با آن‌ها دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش اسلام آباد خبر، فرمانده سپاه اسلام آبادغرب در معیت سرهنگ فلاح، همچنین حجت الاسلام مرادی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه اسلام آبادغرب در معیت سرهنگ قاسمی جانشین فرماندهی سپاه شهرستان با حضور در منزل تنی چند از پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت با آن‌ها دیدار و گفتگو کرند.

سرهنگ باوندپور در این دیدار‌ها ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان به ویژه 1280 شهید والامقام شهرستان اسلام آبادغرب، اظهار کرد: در سپاه پاسداران بازنشستگی معنی ندارد بلکه ماموریت دفاع از ارزش های اسلام  و مجاهدت در مسیر انقلاب تا پایان عمر یک پاسدار ادامه دارد.

وی عنوان کرد: بازنشستگان و پیشکسوتان عرصه جهاد یکی از بزرگترین سرمایه سپاه هستند و لازم است بازنشستگان تجربیات خود به نسل جوانی که تازه وارد این عرصه شده اند انتقال دهند.

حجت الاسلام مرادی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه اسلام آبادغرب نیز در این دیدارها گفت:  بازنشستگان سپاه بهترین سال‌های عمر خود را صرف دفاع از انقلاب و کشور نموده و باز هم هر جایی لازم بوده در دفاع از انقلاب به صحنه آمده اند.

وی افزود: بازنشستگان گنجینه‌ای از تجارب ارزشمند هستند لذا بایستی مقدماتی فراهم شود تا از تجارب این قشر معظم  در زمینه های مختلف استفاده گردد.

 

گفتنی ست؛ در این دیدار‌ها با اهدای لوح تقدیر وهدایایی از زحمات این عزیزان در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تقدیر گردید.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران
 شهید حججی