پربیننده ها

آخرین اخبار

16. بهمن 1398 - 10:41   |   کد مطلب: 305439
به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار شد؛
ویژه برنامه نسیم انقلاب در اسلام آبادغرب+تصاویر
به مناسبت دهه مبارک فجر ویژه برنامه "نسیم انقلاب" با حضور اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان اسلام آباد غرب برگزار شد.

به گزارش اسلام آباد خبر، به مناسبت دهه مبارک فجر به مناسبت دهه مبارک فجر ویژه برنامه "نسیم انقلاب" با حضور اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان در مجتمع غدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلام آباد غرب برگزار شد.

این برنامه با حضور حیدری فرماندار ، محمدی زاد بخشدار مرکزی، تمری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، روسا و هنرمندان انجمن های فرهنگی هنری برنامه نسیم انقلاب به مناسبت چهل و یکمین بهار انقلاب اسلامی ایران برگزار شد.

در ابتدای مراسم خسرو تمری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب با تبریک یوم الله دهه فجر گفت : این ایام فرصت مناسبی برای برگزاری برنامه های فرهنگی هنری است.
تمری در ادامه از روسای انجمن ها و موسسات فرهنگی هنری و قرآنی که زحمت این برنامه را کشیده بودند تقدیر و تشکر کرد و افزود : از اینکه برنامه به شکل صمیمانه و دور همی تدارک دیده شده و شاهد حضور تمامی هنرمندان شهرستان در این برنامه هستیم جای تقدیر و تشکر دارد.

 

در ادامه حیدری فرماندار شهرستان با تبریک دهه فجر گفت : باید از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی که زمینه این برنامه به شکل صمیمانه کشیده اند تقدیر و تشکر نمایم .
وی افزود: هنر بهترین ابزار برای مقابله با هجمه دشمنان و فرهنگ سازی درست است و در هر حوزه ای اگر از ظرفیت هنر استفاده بکنیم بدون شک موفق خواهیم بود.
فرماندار شهرستان افزود : امروز شاهد آسیب های اجتماعی هستیم که کاهش این آسیب ها نیازمند بهره گیری از ظرفیت های فرهنگی و هنری است.
در این مراسم شاهنامه خوانی ، اجرای شعر خوانی ، تکنوازی تنبور و سه تار ، اجرای هوره، نمایش ، اجرای زنده نقاشی ، خوشنویسی و سفال به صورت همزمان انجام شد.
در پایان مراسم از فعالان حوزه کتاب و کتابخوانی با اهداء لوح تقدیر و هدایای نقدی تقدیر بعمل آمد‌.

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
بیانیه گام دوم انقلاب
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران