پربیننده ها

آخرین اخبار

21. ارديبهشت 1399 - 11:54   |   کد مطلب: 305753
بمناسبت میلاد کریم اهل بیت(ع) توسط حوزه های مقاومت ادارات، اصناف و کارگری بسیج سپاه اسلام آبادغرب، ۳۰۰۰ پرس غذای گرم جهت افطار در بین خانواده های بی‌سرپرست، ایتام و آسیب دیدگان ناشی از شیوع ویروس کرونا توزیع شد.

به گزارش اسلام آباد خبر، بمناسبت میلاد کریم اهل بیت(ع) و درادامه رزمایش همدلی و  کمک مومنانه، به همت حوزه های مقاومت ادارات، اصناف و کارگری بسیج سپاه اسلام آبادغرب، ۳۰۰۰ پرس غذای گرم جهت افطار در بین خانواده های بی‌سرپرست،  ایتام و آسیب دیدگان ناشی از شیوع ویروس کرونا توزیع شد.

 

 فرمانده سپاه اسلام آبادغرب اظهار کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا، سپاه در عرصه های مختلف از جمله گندزدایی و ضدعفونی، راه اندازی دو نقاهتگاه در سطح شهرستان، کنترل مبادی ورودی و خروجی شهر، کمک به مدافعان سلامت در غربالگری و تهیه و توزیع مواد ضدعفونی کننده با حمایت از اقشار آسیب پذیر در خدمت مردم شریف شهرستان بوده است.

 وی افزود به دنبال فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر رزمایش همدلی و  کمک مومنانه، قرارگاهی در سطح شهرستان به ریاست امام جمعه و دبیری سپاه شهرستان تشکیل شده که موجب هم افزایی بین نهادهای حمایتی، خیرین و موسسات خیریه شهرستان  گردید.

 سرهنگ باوندپور گفت: امروز نیز در مرحله دیگری از این رزمایش ۳ هزار خانوار نیازمند و اقشار آسیب‌پذیر که به همت خیرین شهرستان غذای گرم برایشان تهیه گردید و در بین این خانواده ها توزیع گردید.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
بیانیه گام دوم انقلاب
مرصادنیوز
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران