نمایش 1 - 10 از 261
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
اسلام آباد جوان:
با پایان رای گیری و شمارش آرای شورای شهر اسلام آباد غرب شاهد ورود چهره های جدیدی به شورای شهر اسلام آباد غرب هستیم که بی شک می توانند اسلام آباد غرب را در مسیر توسعه قرار دهند .
اسلام آباد جوان:
اسلام آباد جوان : این روزها دیوار ها و درختان اسلام آباد غرب خمیده زیر بار این‌همه تبلیغ، از هر کوچه و پس‌کوچه‌ای که بگذرید انواع و اقسام پوستر و بنرهای تبلیغاتی را می‌بینید که در کمترین زمان ممکن بر دیوارها نصب‌شده‌اند.
وبلاگ " زیبایی زنان "
در یک تحقیق مشخص شد با انجام ۶ هفته ای ورزش های شکمی هیچ اثر قابل اعتنایی در اندازه ی دور کمر و مقدار چربی حفره ی شکمی ایجاد نمی شود که با اندازه گیری مشخص و قابل بیان باشد.
وبلاگ " افسران جوان جنگ نرم "
خداوندا! اين تو هستي كه قلبم را مالامال از عشق به راهت، اسلامت، نظامت و ولايتت قرار دادي. خدايا! تو خود مي‌داني كه همواره آماده بوده‌ام آنچه را كه تو خود به من دادي، در راه عشقي كه به راهت دارم، نثار كنم. اگر اين نبود، آن هم خواست تو بود.
اسلام آباد جوان
جمعی از طرفداران کاندیدهایی که برای شورای شهر ثبت نام کرده اقدام به تشکیل گروه و کانال در فضای مجازی نموده اند...
دلسوزان اسلام ابادي:
سايه مرگ بر جاده هاي اسلام باد كي برداشته مي شود و مقصر كيست ؟
اسلام آباد جوان:
حال و هوای این روزهای خیابانهای اسلام آباد غرب , بسیار اسفناک تر از گذشته شده است .
وبلاگ آوای اسلام آباد:
کانال تلگرامی همراه رهبر با تیتر فوق و فهرست زیر ، ظاهرا به وعده های محقق نشده یکی از مسئولین شهرستان اشاره نموده و نوشته است:
امید:
جلیل محمدی فعال سیاسی واجتماعی،یکی از غایبین این دوره از شورای شهراسلام آیاد غرب می باشد.
وبلاگ صدای اسلام آباد:
یک شهروند اسلام آبادی با کاشت درخت در وسط خیابان اعتراض خود را به وضعیت نامطلوب چاله ها وحفره های خیابان های شهر اعلام کرد.

صفحه‌ها