نمایش 1 - 10 از 14
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
اسلام آباد جوان:
با پایان رای گیری و شمارش آرای شورای شهر اسلام آباد غرب شاهد ورود چهره های جدیدی به شورای شهر اسلام آباد غرب هستیم که بی شک می توانند اسلام آباد غرب را در مسیر توسعه قرار دهند .
وبلاگ آوای اسلام آباد:
کانال تلگرامی همراه رهبر با تیتر فوق و فهرست زیر ، ظاهرا به وعده های محقق نشده یکی از مسئولین شهرستان اشاره نموده و نوشته است:
وبلاگ " سبک زندگی "
مصرف گرایی یکی از عواملی است که منجر به داشتن زمان های کمتر برای لذت بردن از زندگی می شود. تفاوتی نمی کند که در کجای این دنیای اقتصادی هستید، اما خرید لباس ها، مبلمان، لوازم الکترونیکی جدید و جذاب و ماشین، شما را مجبور می کند که بیشتر کار کنید
وبلاگ صدای اسلام آباد
لطفا" به چاله چوله های شهر دست نزنید!
وبلاگ دلسوزان اسلام آبادي
در حاليكه هر ساله شاهد رشد و افزايش نرخ كرايه تاكسي وارزاق عمومي مردم هستيم و از هم اكنون نيز زمزمه افزايش آنها به گوش ميرسد
وبلاگ صدای اسلام آباد:
نمایندگان مردم چرا از حراج بزرگترین صنعت استان بی خبر بودند !!!
وبلاگ اسلام آبادجوان:
مشکل بیکاری، گرانی، مسکن، قیمت بالای خودرو و اظهار شرمساری ناشی از لغو یک سخنرانی و در نهایت آن برجام نا فرجام که مشخص نیست چه زمانی آثار مثبتش را خواهیم دید ... تمامی اینها به کنار ....
وبلاگ تحول گرایان دلسوز اسلام آبادی:
اسلام آباد خبر: فرار سرمايه و عدم جذب ان در طول سالهاي گذشته ، راكد ماندن پروژهاي اين استان ،استفاده ناصحيح از ظرفيتهاي بخش كشاورزي، ركود بخش صنعت و نداشتن مهارت در بين بيكاران از دلايل بيكاري لجام گسيخته در استان كرمانشاه است.
پایگاه خبری امید اسلام آبادغرب
اسلام آبادخبر:رفع استرس و اضطراب و ایجاد آرامش برای امتحانات درک مطلب آسان ،اشتیاق و انگیزه برای مطالعه و یادگیری هدف ، برنامه ریزی مدیریت زمان ،تکنیک ها و تمرینات تمرکزی استفاده از هر دو نیمکره مغز ، تند خوانی تا چند برابر و رفع علل کند خوانی (بدون محدودیت ذهنی )
اسلام آبادجوان:
اسلام آبادخبر:آقای روحانی برای خواندن این همه نامه نه وقت کافی دارد و نه حوصله ی وافی ولی قلبی صبور نیاز دارد تا رنج نامه های مردم اسلام آباد غرب را بخواند و بلکه صدای مردمان شهر مرصاد را حس کند که مردمانش در زیر فشار بیکاری کمر خم کرده اند اما هنوز نشکسته اند. آقای روحانی ریاست محترم جمهور این مردم را دریابید .

صفحه‌ها