پایان رقابت های کشتی فرنگی جوانان کشور؛

قهرمانی تیم خوزستان در مسابقات کشتی فرنگی جوانان کشور در اسلام آبادغرب/ کسب عنوان داور نمونه توسط داور کرمانشاهی +لیست نتایج مسابقات

کد خبر: 293525
|
08:43 - 1394/07/18
نسخه چاپی
قهرمانی تیم خوزستان در مسابقات کشتی فرنگی جوانان کشور در اسلام آبادغرب/ کسب عنوان داور نمونه توسط داور کرمانشاهی +لیست نتایج مسابقات
اسلام آبادخبر: مسابقات کشتی فرنگی رقابتهای جوانان کشور جمعه شب در ورزشگاه شهید شهبازی اسلام آباد غرب با قهرمانی تیم خوزستان به پایان رسید.

به گزارشاسلام آباد خبر، در ادامه رقابت های کشتی آزاد  با نام گرامیداشت شهیدان محمود شهبازی و داریوش ریزه وندی که از 13 مهر در ورزشگاه شهید شهبازی اسلام آبادغرب آغاز شد، در روزهای 16 و 17 مهرماه مسابقات کشتی فرنگی رقابتهای جوانان کشوردر این ورزشگاه با حضور 234 کشتی گیر از 31 استان در قالب 33 تیم در 8 دور و با انجام 283 کشتی، برگزار شد که در رده بندی تیمی ، تیم خوزستان به مقام قهرمانی رسید و تیم های البرز و قم به ترتیب دوم و سوم شدند.

 

بر اساس این گزارش ؛ آذربایجان غربی عنوان  تیم اخلاق را کسب نمود و  فرشاد جوادی (البرز)  به عنوان مربی نمونه ، محمدرضا گرایی (فارس) به عنوان فنی ترین کشتی گیر و جعفر عرصه وزیری (کرمانشاه) به عنوان داور نمونه این رقابت ها را از سوی فدراسیون کشتی معرفی شدند.

 

به گزارش اسلام آبادخبر، در رده بندی تیمی: ۱- خوزستان ۵۴ امتیاز ۲- البرز ۴۵ امتیاز ۳- قم ۴۳ امتیاز ۴- تهران ۳۸ امتیاز ۵- فارس ۳۸ امتیاز ۶- خراسان رضوی ۳۰ امتیاز را کسب کردند  و رده بندی انفرادی براساس اوزان این رقابت ها به شرح ذیل می باشد؛

 

وزن 50کیوگرم: ۱- علیرضا نجاتی (قم) ۲- حامد آدینه وند (لرستان) ۳- سید علی رایکا (کهگیلویه و بویراحمد) ۴- سعید ارجمند دشتکی (فارس) ۵- جواد فراز فاروجی (خراسان رضوی) ۶- ایمان حسین وند ترابی (خوزستان)

وزن ۵۵ کیلوگرم: ۱- فرامرز پیامی (قم) ۲- مسعود آدینه وند (لرستان) ۳- رضا عباسی (البرز) ۴- پویا ناصر پور (خوزستان) ۵- حسین محمودی (تهران) ۶- مهدی جعفری (توابع تهران)

وزن ۶۰ کیلوگرم: ۱- محمدرضا گرایی (فارس) ۲- مسعود افتخاری مقدم (خراسان رضوی) ۳- سینا شیرازی (اصفهان) ۴- محمدسعید عزیزی (کرمانشاه الف) ۵- حامد تاب (خوزستان) ۶- محمد گرجی زاده (کهکیلویه و بویراحمد)

وزن ۶۶ کیلوگرم: ۱- حسین اسدی (خوزستان) ۲- محمود حبیبی (تهران) ۳- محمدحسن حسینی (خراسان رضوی) ۴- محمد غلامی (فارس) ۵- حسین پورنوری (البرز) ۶- عباس چراغ (توابع تهران)

وزن ۷۴ کیلوگرم: ۱- مهدی ابراهیمی (قم) ۲- محمد شربی نیازی (خوزستان) ۳- سعید لرستانی (کرمانشاه الف) ۴- علی نوروزی (توابع تهران) ۵- مهدی خدابخشی (همدان) ۶- هانی فراهانی (مرکزی)

وزن ۸۴ کیلوگرم: ۱- سهیل رئیسی (البرز) ۲- مهدی محمدزاده (مازندران) ۳- کیوان رضایی (فارس) ۴- اصغر شهبازی (قم) ۵- حسین دارابی (کرمانشاه ب) ۶- آرمان علیزاده (خوزستان)

وزن ۹۶ کیلوگرم: ۱- علیرضا عبدی (تهران) ۲- یونس زارع دوست (اردبیل) ۳- حامد احمدزاده (البرز) ۴- محمد محمدی (خراسان شمالی) ۵- اسماعیل رحیمی (خراسان رضوی) ۶- امیر آدیم (خوزستان)

و در وزن ۱۲۰ کیلوگرم: ۱- امیرمحمد حاجی پور (مازندران) ۲- حمیدرضا کریمی (آذربایجان شرقی) ۳- ابوالفضل نجفی (تهران) ۴- مهران دیناروند (خوزستان) ۵- مجتبی رضایی (البرز) ۶- ابوالفضل سبکتکین (اصفهان)

 

گفتنی است، مسابقات لیگ باشگاهی کشتی کشور از هفته آینده در ورزشگاه شهیدشهبازی شهرستان اسلام آبادغرب برگزار خواهد شد.

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

آخرین مطالب