مرحله دوم لیگ برتر کشتی باشگاه های کشور- اسلام آباد غرب؛

تیم‌های حاضر در مسابقه نهایی لیگ برتر کشتی باشگاه های کشور در اسلام آباد غرب

کد خبر: 293566
|
22:57 - 1394/07/23
نسخه چاپی
تیم‌های حاضر در مسابقه نهایی لیگ برتر کشتی باشگاه های کشور در اسلام آباد غرب
اسلام آبادخبر: پس از پایان مرحله مقدماتی مسابقات مرحله دوم لیگ برتر باشگاه های کشور، فینالیست های رقابت های کشتی مشخص شدند.

به گزارشاسلام آبادخبر، شامگاه امروز پنج شنبه در پایان روز نخست مسابقات از مرحله دوم لیگ برتر کشتی باشگاههای کشور که با شرکت 13 تیم در دو بخش آزاد و فرنگی در سالن شهید شهبازی اسلام آباد غرب برگزار می‌شود، تیم‌های حاضر در رقابت‌های پایانی مشخص شدند.

 

براساس این گزارش در بخش کشتی فرنگی دیدار نهایی میان دو تیم بیمه رازی و سینا صنعت ایذه و دیدار رده‌بندی میان دو تیم پدیده دوکوهه اندیمشک و پاس قوامین برگزار می‌شود.

در بخش فرنگی مرحله دوم لیگ برتر کشتی باشگاههای کشور دو تیم دانشگاه پیام نور و هیئت کشتی قم در روز پایانی برای مقام پنجمی رقابت می‌کنند.

ضمناً با توجه به حضور هقت تیم در بخش فرنگی مقام هفتمی این رشته به شهرداری همدان رسید.

در روز پایانی دومین مرحله لیگ برتر کشتی باشگاههای کشور نیز مسابقه نهایی کشتی آزاد میان بیمه رازی و ستارگان ساری و مسابقه رده‌بندی میان گروه ساختمانی کفایتی مشهد و شهرداری همدان برگزار می‌شود.

در این بخش کشتی‌گیران دانشگاه پیام نور در رقابت با گاز مازندران برای کسب مقام پنجمی فردا بر روی تشک می‌روند.

برنامه بازی های رده بندی به شرح ذیل است:

مسابقه برای کسب مقام پنجم:
کشتی فرنگی: دانشگاه پیام نور- هیأت کشتی قم (ساعت 11)
کشتی آزاد: دانشگاه پیام نور مازندران- گاز مازندران (ساعت 11)

مسابقه برای کسب مقام سوم:
کشتی فرنگی: پدیده دوکوهه اندیمشک - پاس قوامین (ساعت 12:15)
کشتی آزاد: گروه ساختمانی کفایتی مشهد- شهرداری همدان (ساعت 12:15)

مسابقه فینال:
کشتی فرنگی: سینا صنعت ایذه - بیمه رازی (ساعت 13:45)
کشتی آزاد: ستاره گان ساری- بیمه رازی (ساعت 13:45)

بر اساس اعلام فدراسیون کشتی نتایج مسابقات مقدماتی این رقابت ها به شرح زیر است: (اسامی تیم های برنده در ابتدا آمده است)

کشتی آزاد:


گروه A:
بیمه رازی 6 - شهرداری همدان 2
بیمه رازی 6- گاز مازندران 2
شهرداری همدان 5- گاز مازندران 3

گروه B:
ستاره گان ساری 8- دانشگاه پیام نور مازندران صفر
ستاره گان ساری 5- گروه ساختمانی کفایتی مشهد 3
گروه ساختمانی کفایتی مشهد 8- دانشگاه پیام نور مازندران صفر

کشتی فرنگی:


گروه A:
بیمه رازی 8 - هیأت کشتی قم صفر
بیمه رازی 6 - پاس قوامین 2
پاس قوامین 4- هیأت کشتی قم 4 (پاس برنده به دلیل امتیاز مثبت بیشتر)

 

گروه B:
سینا صنعت ایذه 5 - پدیده دوکوهه اندیمشک 3
دانشگاه پیام نور 5 - شهرداری همدان 3
پدیده دوکوه اندیمشک 7- شهرداری همدان یک
سینا صنعت ایذه 8 - دانشگاه پیام نور صفر
پدیده دوکوهه اندیمشک 5- دانشگاه پیام نور 3
سینا صنعت ایذه 6- شهرداری همدان 2

 

انتهای پیام/

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

آخرین مطالب