بانوی طلایی دنیای ووشو به پویش «کمک مومنانه» پیوست؛

توزیع ۱۲۰ بسته معیشتی توسط بانوی ورزشکار کرمانشاهی

کد خبر: 305750
|
15:57 - 1399/02/19
نسخه چاپی
توزیع ۱۲۰ بسته معیشتی توسط بانوی ورزشکار کرمانشاهی
بانوی طلایی ووشو با پیوستن به پویش کمک مومنانه، با توزیع ۱۲۰ بسته معیشتی به خانواده‌های نیازمند در این امر خیر شرکت کرد.

به گزارشاسلام آباد خبر، به نقل ازشبکه اطلاع رسانی مرصاد؛ بعد از فرمان رهبر معظم انقلاب در خصوص رزمایش کمک مومنانه و لبیک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به این فرمان ولی‌فقیه برای دست‌گیری از نیازمندان در ماه رمضان و راه‌اندازی پویش «کمک مومنانه» برخی از چهره‌های مشهور عرصه‌های مختلف نیز به این پویش پیوستند تا ادای دینی به مردم کشورشان کرده باشند.

مریم هاشمی، بانوی طلایی ووشوکار کرمانشاهی هم یکی از این افراد است که با نیت خیری که دارد همواره در این مسائل پیش‌قدم می‌شود و به یاری همنوعان و همشهری‌های نیازمند می‌شتابد و این بار هم برای دستگیری مردم به میدان آمده است.

بانوی طلایی ووشو در گفت‌وگو با خبرنگار مرصاد ضمن اعلام پیوستن به پویش «کمک مومنانه اظهار داشت: همدلی و نوع‌دوستی در بین ملت ایران و در تاریخ اسلام سبقه طولانی دارد و رمز پیروزی ما بر تمام مشکلات نیز همین همدلی ها بوده است.

وی فراگیر شدن کرامت و معنویت را از برکات رزمایش کمک مومنانه برشمرد و  بیان داشت: بنده به عنوان عضو کوچکی از جامعه ورزش  از مردم دعوت می‌کنم به پویش کمک مومنانه بپیوندند و برای لبیک به امر ولی مسلمین دست به دست هم بدهند.

بانوی طلایی ووشو با تاکید بر لزوم ترویج این رخداد بزرگ در سطح جامعه، از بانیان این امر تقدیر کرد و گفت: همه ما هم باید به هر شکلی که می توانیم در این پویش شرکت کنیم و حضوری فعال داشته باشیم.

هاشمی بیان داشت: در بحث کمک مومنانه شاهد آن بودیم رهبر انقلاب این موضوع را تایید کردند و از مردم خواستند در آن شرکت کنند بنابراین کمک مومنانه کاری درست و پسندیده است و اجابت امر رهبر معظم انقلاب بر همه تکلیف است.

وی با اشاره به اقدام سپاه پاسداران در اطاعت امر ولی‌فقیه در این خصوص افزود: نباید این موضوع را فراموش کنیم که در حوادث طبیعی نظیر سیل و زلزله قبل از ورود نیرو های دولتی شاهد حضور نیروهای سپاهی و بسیجی بودیم در حال حاضر نیز همین نیروها برای کمک به مردم بسیج شده‌اند.

بانوی طلایی ووشو تصریح کرد: در همان ساعات آغازین بیانات مقام معظم رهبری درباره کمک مومنانه به همراه خانواده‌ام به تهیه و توزیع ۱۲۰ بسته معیشتی برای کمک به افراد نیازمند پرداختیم.

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

آخرین مطالب