نتایج شمارش آرای انتخابات شورای شهر و روستای مراکز استانهای کشور

کد خبر: 306937
|
01:16 - 1400/03/29
نسخه چاپی
نتایج شمارش آرای انتخابات شورای شهر و روستای مراکز استانهای کشور
نتایج شمارش آرای انتخابات شورای شهر و روستای مراکز استانهای کشور : نتایج شمارش آرای ششمین دوره انتخابات شورای شهر و روستای مراکز استان‌های کشور اعلام شد. شبکه اطلاع رسانی راه دانا

به گزارش اسلام آباد خبر ،به نقل ازشبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از ساعت ۷ صبح ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ آغاز و تا ساعت ۲ بامداد ۲۹ خرداد ادامه داشت. ۵۹ میلیون و ۳۱۰ هزار و ۳۰۷ نفر واجدین شرایط انتخابات بوده‌اند که از این تعداد ۱ میلیون و ۳۹۲ هزار و ۱۴۸ نفر رای اولی هستند. این انتخابات به دلیل شرایط کرونایی تا ساعت ۲ بامداد تمدید شد.

آمار شمارش آراء انتخابات شورای شهر و روستا در برخی مراکز استان‌ها براساس اعلام رسمی فرمانداری‌ها یا در گفت‌وگو با فرمانداران به شرح زیر است:

 

ایلام

اسامی زیر به عنوان منتخبین شورای شهر ایلام برای ششمین دوره شورا برگزیده شدند:

1. هادی کرمی ۸۷۳۲ رأی
2. مظفر میرزاد ۸۵۵۱ رأی
3. مجتبی ملکی ۸۱۱۴ رأی
4. سعید انوری پور ۶۹۰۳ رأی
5. علی کریمی ۶۲۹۳ رأی
6. منصور بهادری ۶۰۹۶ رأی
7. حمید مجیدی ۶ هزار رأی

 

آذربایجان غربی

براساس اعلام رسمی، لیست نهایی شورای ششم شهر ارومیه به قرار زیر است:

1. مرتضی منافی 43739 رأی
2. رسول اصغرزاده مجدآذر 30927 رأی
3. محمد خلیل پور 30593 رأی
4. حسین پناهی 30547 رأی
5. نقی کریمی 29217 رأی
6. مرتضی پیری 26025 رأی
7. احد یوسفی قلقاچی 25102 رأی
8. توماج وحیدافشار 23584 رأی
9. ساسان ابراهیم‌زاده 21944 رأی
10. صادق توکلی مهر 21678 رأی
11. گلشن نوروزی تپه 21560 رأی

 

چهارمحال

اسامی شورای شهر شهرستان شهرکرد در انتخابات ۱۴۰۰ :

١_محمدرضا بیاتی
٢_مصطفی حیدری
٣_ماشاالله ایزدی
۴_فاطمه بیگی
۵_یوسف صادقی
۶_فرشاد چراغپور
٧_داود نجفی
٨_خداکرم عباسی
٩_حامد یادگاری
 

خراسان جنوبی

نتیجه انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر بیرجند به شرح زیر است:

1. علیرضا محمودی راد ۱۱ هزار و ۴۷۴ رای
2. فرید فروزانفر ۱۰ هزار و۶۷۱ رای
3. فاطمه زهرا هلال بیرجندی ۱۰ هزار و ۵۹۵ رای
4. مرتضی یزدان شناس ۹ هزار و ۸۲۴ رای
5. محمد مهدی درخشی ۸ هزار و ۴۷۹ رای
6. رضا حسنی صفت ۷ هزار و ۱۹۶ رای
7. عباس سروری ۷ هزار و ۱۰ رای
8. مهدی عبدالرزاق نژاد ۶ هزار و ۷۲۶ رای
9. ویدا ناصری ۶ هزار و ۷۲۴ رای

 

خراسان شمالی

تایج انتخابات ششمین دوره انتخابات شورای شهر بجنورد به شرح زیر است:

1. مصطفی دلیریان _ ۱۴۹۴۱ رای
۲. جمشید عین بیگی _ ۱۴۳۵۸ رای
۳. اعظم السادات افشین فر_ ۱۰۵۶۲ رای
۴. مهدی معلم _ ۹۸۲۹ رای
۵. یوسف مغروری _ ۹۴۰۳ رای
۶. علی اربابی _ ۸۳۰۱ رای
۷. احمدرضا یزدانی _ ۷۲۶۳ رای
۸. مهرداد رحمتی _ ۶۹۸۳ رای
۹. سید محسن موسوی _ ۶۸۴۵ رای

 

زنجان

اسامی منتخبین شورای اسلامی شهر زنجان به ترتیب آرا به این شرح است:

۱)منصور مرادلو
۲) انسیه ابوبصیری
۳) مهدی طالب
۴) مجید ناصحی مقدم
۵) محمدکاظم مجتهدی
۶) اسحق اسماعیلی
۷) حسین حمزه لو پاک
۸) سعید نجفی
۹) داود حسنی

 

سمنان(غیررسمی)

با توجه به اینکه تعداد اعضای اصلی شورای شهر سمنان، هفت نفر است، افراد زیر به ترتیب حائز بیشترین آرا شده‌اند:

1. مهدی خراسانیان:  ۹۵۸۹ رأی
2. مجید نظری: ۸۸۰۵ رأی
3. رضا صباغیان: ۵۸۶۰  رأی
4. علی همتی: ۵۶۶۳ رأی
5. حسین گل‌هاشم: ۵۵۹۲ رأی
6. عباس‌علی طالب‌بیدختی: ۵۱۰۲ رأی
7. حسین موسوی‌دلازیانی: ۴۸۸۲ رأی

 

گیلان

نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی شهر  رشت

1. حسین واثق کارگرنیا ۱۱۹۰۴
2. علیرضا رضا عاشری ۱۱۳۴۸
3. علیرضا تاج شهرستانی ۱۰۸۶۹
4. مجید عزیزی ۱۰۸۶۹
5. هادی رمضامی ۱۰۸۰۴
6. سید حسین رضویان ۱۰۴۶۸
7. سید امیرحسین علوی ۹۹۶۸
8. نوری هریس ۹۹۳۴
9. مسعود عباس نژاد ۸۸۱۴
10. سید شمس شفیعی ۸۷۶۹
11. نادر حسینی ۸۱۹۴

 

لرستان 

براسا اعلام فرمانداری، اسامی ۹ نفر راه یافته به شورای شهر خرم آباد به شرح زیر است:

۱ کرم نعمتی
۲ حجت اله احمدی پور
۳ حمیدرضا صفریان
۴ مجید دریکوند
۵ یونس امرایی
۶ رضا بیرانوند
۷ عباس قلاوند
۸ هوشنگ نصیری
۹ هادی زینی وند

 

این گزارش در حال تکمیل است.

آخرین مطالب