فرماندار اسلام‌آبادغرب مطرح کرد:

ارائه خدمات شرکت گاز اسلام‌آبادغرب به بیش از 48هزار مشترک/4800 نفر واجد شرایط مسکن ملی در شهرستان

کد خبر: 309385
|
17:14 - 1401/11/11
نسخه چاپی
ارائه خدمات شرکت گاز اسلام‌آبادغرب به بیش از 48هزار مشترک/4800 نفر واجد شرایط مسکن ملی در شهرستان
فرماندار اسلام‌آبادغرب در بازدید سرزده از ادارات شهرستان از ارائه خدمات شرکت گاز اسلام‌آبادغرب به بیش از 48هزار مشترک خبر داد و گفت: 4800 نفر واجد شرایط مسکن ملی در شهرستان شناخته شدند.

به گزارش اسلام آباد خبر ، فرماندار اسلام‌آبادغرب با همراهی کارشناسان بازرسی و روابط عمومی امروز به‌صورت سرزده از ادارات گاز، راه‌وشهرسازی و راهداری و حمل‌ونقل شهرستان بازدید بعمل آورد.

 

حمیدرضا کرمی ابتدا در محل اداره گاز حضور یافت و نحوه خدمت رسانی این دستگاه را جویا شد در این بازدید معاون اداره گاز از آماده باش ۲۴ساعته امداد گاز برای خدمت رسانی خبرداد.

 

فرماندار اسلام آبادغرب با تقدیر از کارکنان اداره گاز گفت: مشکل افت فشار گاز نداریم و تعداد مشترکین گاز شهرستان را ۴۸۴۶۴مشترک کوچک و ۴۸مشترک صنایع بزرگ عنوان کرد.

 

در ادامه فرماندار شهرستان به اداره راه‌وشهرسازی رفت و ضمن دیدار با کارکنان مسائل و مشکلات این دستگاه را جویا شد.

حمیدرضا کرمی در این بازدید از آماده سازی ۴۹هکتار زمین برای اجرای طرح ملی مسکن خبر داد و گفت: در این شهرستان برای طرح ملی مسکن ۱۸هزار نفر ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۴۸۰۰نفر واجد شرایط بودند.

فرماندار شهرستان در آخرین بازدید خود به اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده ای رفت وضمن بازدید از واحد های این اداره وضعیت موجود را جویا شد.

عسکری مدیر اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده ای با اعلام آماده باش کامل نیروهای این اداره در گردنه های برف‌گیر گفت  در حال حاضر نیروهای این اداره با ۲۵دستگاه خودرو سبک و سنگین مدت ۴۸ساعت است که در حالت آماده باش قرار دارند و کل ۸۰۰کیلومتر راه اصلی و فرعی شهراسلام آباد غرب تحت کنترل عوامل راهداری است.

    نظر شما

    دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد