راهپیمایی گسترده یمنی ها در روز ملی مقاومت

کد خبر: 309579
|
17:46 - 1402/01/06
نسخه چاپی
راهپیمایی گسترده یمنی ها در روز ملی مقاومت
یمنی‌ها با حضور گسترده در میادین اصلی استان‌های این کشور بار دیگر بر تداوم مقاومت در برابر اشغالگران و متجاوزان تاکید کردند.

به گزارش اسلام آباد خبر ، به نقل از المسیره؛ یمنی‌ها با حضور دردههامیدانصنعاءپایتخت این کشور و استان‌های دیگر آن راهپیمایی بزرگ روز ملی مقاومت را آغاز کردند.

مردم یمن با در دست داشتن پلاکاردهایی حاوی شعار علیه سیاست‌های آمریکا، تجاوزات ائتلاف سعودی علیه این کشور را محکوم کردند.

روز گذشته عبدالملک الحوثی رهبر انصارالله یمن طی سخنرانی خود از مردم این کشور خواست هشتمین سالگرد پایداری یمن را با حضور گسترده در خیابان‌ها و میادین این کشور برگزار کرده و به جهانیان نشان دهند که به مقاومت خود ادامه خواهند داد.

خبرنگار شبکه المسیره گزارش داد که جمع زیادی از ساکنان صنعاء با حضور در میدان باب الیمن شعارهایی در حمایت از مقاومت این کشور در برابر متجاوزان سعودی سر دادند.

استان صعده نیز شاهد حضور گسترده یمنی‌ها در میدان شعاره برای بزرگداشت روز ملی مقاومت است. مردم یمن در استان‌های تعز، إب، البیضاء، الجوف، المحویت، ذمار، مأرب، الضالع و حجه نیز با حضور در میادین اصلی این استان‌ها بار دیگر بر تداوم مقاومت در برابر متجاوزان و اشغالگران تاکید کردند.

    پربازدیدترین ها