اسلام آباد خبر01:22 - 1400/03/29

منتخب ملت پشتوانه‌ای قوی برای صیانت از منافع ملی به دست آورد

منتخب ملت پشتوانه‌ای قوی برای صیانت از منافع ملی به دست آورد : رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: مشارکت سرنوشت ساز ملت پشتوانه قدرتمندی در اختیار منتخب ملت و دولت آینده قرار داد، تا در عرصه تنگناهای موجود در صحنه زندگی مردم و صیانت و تضمین منافع ملی در آوردگاه های حساس بین المللی و دفاع از حرم جمهوری اسلامی ایران، مجاهدانه و قاطعانه اقدام نمایند. شبکه اطلاع رسانی راه دانا

به گزارش اسلام آباد خبر ،به نقل ازشبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی ستاد کل نیروهای مسلح،  سرلشکر پاسدار «محمد باقری» در بیانیه ای از حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای تشکر کرد. متن این بیانیه بدین شرح است:خدای بزرگ را خاضعانه شاکریم که  با هدایت دل‌های مردم، هوشمندانه و خیره‌کننده ملت عظیم‌الشأن ایران پای صندوق های رای در انتخابات ۲۸ خردادماه را ضامن خلق  "حماسه  ۱۴۰۰" قرار داد و برگ زرین و پر افتخار دیگری به تاریخ سراسر افتخار انقلاب و میهن اسلامی افزوده شد.  ملت تاریخ‌ساز ایران نشان داده است در بزنگاه های خطیر و حساس تاریخی، همواره با میدان‌داری سرنوشت ساز، اردوگاه خصم  و جبهه معاندین نظام را مات و مبهوت اقدام و عمل خود نموده است.

 رییس ستاد کل نیروهای مسلح  اظهار کرد:بی‌شک ۲۸ خردادماه روز ملت و نمایش درخشش هوشمندی و هوشیاری یکایک ایرانیان زمان شناس بود که درک درست و عمیق سیاسی و لبیک مومنانه خود به امام و مقتدای خویش، رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای عزیز(مدظله العالی)  را با شور، شعور و شکوه والا به رخ جهانیان کشیدند.

وی تصریح کرد: بر شما ملت غیور درود می‌فرستیم و با تبریک و تحسین پیروزی و مشارکت سرنوشت‌ساز شما در این حماسه عظیم و ماندگار تاریخی؛ اطمینان داریم عمل صالح دیروز و بامداد امروزتان، فصل نوینی در روند حرکت تکاملی و آرمانی انقلاب و پیشرفت کشور به سمت قله‌های رفیع جدید گشود و پشتوانه قدرتمندی در اختیار منتخب ملت و دولت آینده قرار داد، تا در عرصه حل  مشکلات و تنگناهای موجود در صحنه زندگی مردم و پیشبرد اهداف و سیاست‌های کلان نظام و صیانت و تضمین منافع ملی در آوردگاه های حساس بین المللی و دفاع از حرم جمهوری اسلامی ایران، مجاهدانه و قاطعانه اقدام نمایند.
 
باقری در این بیانیه  تشریح کرد:در این لحظات شوق انگیز و غرورآفرین، نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران  اعلام می دارند به توفیق الهی، در این مسیر مبارک و به اقتضای ماموریت‌ها و وظایف قانونی خود، به مانند گذشته در قامت حامی و پشتیبان صدیق و مصمم قوه مجریه، از هیچ گونه تلاشی و همکاری دریغ نخواهند ورزید.

 

انتهای پیام/ک